Sanayi Sitesi’nden Başkanlar Şahin ve Sarı’ya teşekkür

Sanayi Sitesi’nden Başkanlar Şahin ve Sarı’ya teşekkür

Nizip Sanayi Sitesi Başkanı Müslüm Aslan ve Sanayi Sitesi esnafları, Büyükşehir Belediyesi ile Nizip Belediyesi işbirliğinde yapılan sıcak asfalt çalışmasından dolayı Belediye Başkanları Fatma Şahin ve Mehmet Sarı’ya teşekkür ettiler. 

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve süratle ilerleyen çalışmalarla ilgili açıklama yapan Nizip Sanayi Sitesi Başkanı Müslüm Aslan, ‘’Sitemizde asfalt olmak üzere birçok sorun vardı bizler bu sorunları belediye başkanımız Mehmet Sarı’ya ilettik kendisi sağ olsun ne istediysek yok demedi bütün isteklerimizi yerine getirdi. Son olarak sanayi sitemizin asfaltlanması konusunda bir talebimiz olmuştu bu talebimizde en kısa zamanda karşılık buldu. Şuanda sanayi sitemizin ara ve ana bulvarları sıcak asfalt ile yeniden asfaltlanıyor bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya tüm esnaflarım adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Devam eden çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden esnaflar ise, ‘’Memleket için taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun bizler yapılan hizmetten çok memnun kaldık bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ediyoruz’’ şeklinde konuştular.