Gaziantep İl Müftüsü Hazırlar'dan hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep İl Müftüsü Hazırlar'dan hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep İl Müftüsü Hazırlar'dan hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep İl Müftümüz Dr. Hüseyin Hazırlar, Nizip İlçe Müftülüğüne atanan Selahattin Özçelik'e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete İl Müftü Yardımcısı Mehmet Arslanbey de katıldı. Gerçekleştirilen ziyarette İl Müftüsü Hazırlar, İlçe müftüsü Selahattin Özçelik'e yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar diledi. 

Gaziantep İl Müftüsü Dr. Hüseyin Hazırlar, yeni ilçe müftümüz Selahattin Özçelik, Nizip’de çok güzel hizmetler yapacağına inandığını ifade etti. “Yüce Rabbimiz, bu kutlu vazifemiz esnasında bizleri bir an olsun istikametten ayırmasın. Nusret ve inayetini üzerimizden eksik etmesin. Bizleri; kendi rızasına ulaştıracak amellere, Gaziantep’li hemşehrilerimize faydalı olacak hayırlı hizmetlere muvaffak kılsın.” dedi.
İlçe Müftümüz de ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek kendilerine teşekkür etti. “İnşallah İl Müftümüzün rehberlik ve liderliğinde çok güzel faaliyet ve çalışmalarla Nizip İlçemize faydalı işler yapmayı yüce Mevlamdan niyaz ediyorum. Bu şerefli vazifeyi eda etmeye başladığım günden bu yana, muazzez dinine hizmet uğrunda halis niyetlerimizi hayırlı akıbetlerle neticelendirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.