Erkunt Traktör Bayinden Vali Gül’e ziyaret

Erkunt Traktör Bayinden Vali Gül’e ziyaret

Erkunt Traktör Bayinden Vali Gül’e ziyaret

Alpaslan Ticaret Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa Erkunt Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alpaslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet ve Mesut Alpaslan, Gaziantep Valisi Davut Gül'e nezaket ziyaretinde bulundular.

Gaziantep Valisi Davut Gül'le makamında bir süre sohbet eden Alpaslan Ticaret Erkunt Traktör'ü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mesut Alpaslan, görüşme esnasında Erkunt olarak en büyük önceliklerinin Gaziantep halkı ve şehri olduğunu, 48 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep için hizmetlerini sürdüreceklerini, vurguladı.

 Alpaslan, "Gaziantep her geçen gün gücüne güç katan üretken bir şehirdir. Erkunt Traktör Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa Traktör Bayii olarak şehrimiz de daha da başarılı olmak için inşaatı devam eden plaza'nın hizmete girmesiyle çiftçilerimize daha da güzel hizmetler verip Gaziantep'in ekonomisine katkı sunacaklarını söyledi.

Gaziantep Valisi Davut Gül ise, Alpaslan Ticaret Erkunt Traktör Bayinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan nezaket ziyareti Alpaslan Ticaret Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa Erkunt Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alpaslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet ve Mesut Alpaslan'ın Vali Davut Gül'e Ay Yıldız'ın bulunduğu el işleme tablo takdimi ile sona erdi.