21 Mart 2012 18:51

Nizip Ticaret Odası Akreditasyon Eğitimine Sertifika ve Plaket

Ankara’da TOBB Birlik Merkezi'nde düzenlenen törende, VII. dönemde akreditasyon olarak hizmet yarışına katılan Nizip Ticaret Odası, 15 odanın arasından yüksek puanla akrediteyi geçerek sertifika ve plaketlerini aldı.

Ankara’da TOBB Birlik Merkezi'nde düzenlenen törende, VII. dönemde akreditasyon olarak hizmet yarışına katılan Nizip Ticaret Odası, 15 odanın arasından yüksek puanla akrediteyi geçerek sertifika ve plaketlerini aldı.

 

Yıllardır Nizip İlçesinde büyük hizmetlere imza atan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Başkan Yardımcıları Bülent Öğüt ve Bekir Karabacak, Genel Sekreter Serpil Gündoğdu’nun da katıldığı ''Akreditasyon sertifika törenine Nizip Ticaret Odası’na destek vermek amacıyla AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Derya Bakbak ve CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ katıldı. Her platformda hizmetleriyle isminden söz ettiren Nizip Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılan programa da damgasını vurdu.

 

Programın ilk konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı. Hisarcıklıoğlu, törene milletvekilleri, sanayicileri ve iş adamlarıyla birlikte katılarak başarının sırrı olan birlik ve beraberlik mesajı verdi. Bu birlik beraberliğe işaret eden Hisarcıklıoğlu, ''İşte markalaşmaya adım adım ilerleyen örnek İlçe Nizip, işte birlik, işte beraberlik işte başarının sırrı. Nizip’in başarı sırrını biliyoruz artık. Milletvekilleriyle, sanayici ve işadamlarıyla, Sivil Toplum Kuruluşları ile el ele veren ve başarıya giden yolun en büyük sırrıdır'' ifadesinde bulundu. Hisarcıklıoğlu, Nizip Ticaret Odası’nın kaliteli hizmetleriyle her zaman önemli bir Oda olduğunu, özellikle Milletvekilleriyle, Kaymakamıyla, Belediye Başkanıyla, Oda Başkanıyla çok büyük bir organize ile çalıştığını bu durumun ise ekonomik başarı getirdiğini belirtti. Hisarcıklıoğlu, diğer Odaların da Nizip Ticaret Odası’ndan önek alarak her zaman uyum içerisinde çalışması tavsiyesinde bulundu.  

 

Hisarcıklıoğlu’nun konuşmasının ardından başlayan Sertifika ve Plaket Törenine katılan Nizip Ticaret Odası’nın ödülü, törenin en başında verilirken, ödülü almak üzere davet edilen Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Başkan Yardımcıları Bülent Öğüt ve Bekir Karabacak, Genel Sekreter Serpil Gündoğdu, Milletvekilleri ve salonda bulunan davetlilerden büyük bir alkış aldı. 

 

 

Tören sonrası bir konuşma yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt; “Akreditasyon sertifikasını almayı hak ettiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz” dedi.
    

Özyurt, Bu belgeyi alabilmek için büyük bir emek verdiklerini belirterek, tüm NTO Yönetim Kurulu üyelerine, Meclis üyelerine, tüm üye ve çalışanlarına teşekkür etti. Özyurt; Üyelerine beş yıldızlı hizmet vermeyi ilke edinen NTO’ nın kalite çizgisini daha da yükseltileceğini kaydetti.

 

Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktorlu ise konuşmasında, akreditasyon sertifikasını aldıkları için büyük gurur duyduklarını ifade ederek, şunları söyledi; “Akreditasyon sertifikasını almayı hak ettiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Nizip Ticaret Odası, bu sertifika ve plaketle üyelerine verdiği hizmet kalitesini belgelemiş oldu. Zaten üst düzeyde olan kalite standartlarımızı önümüzdeki dönemde daha da yükselmeye çalışacağız. Avrupa standartlarında hizmet etmeyi hedefleyen Odamızın, öncelikli hedefi bölgede en iyi olmaktır. Bunun için de elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

                                                                                                   Haber Merkezi

  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?