27 Kasim 2015 11:47

Kalp Sağlığı Konferansı Nizip Ticaret Odası’nda Düzenlendi.

Nizip Eğitim Fakültesi, Nizip Ticaret Odası ve Özel Primer Hastahanesi işbirliği ile Çarşamba etkinlikleri kapsamında, Nizip Ticaret Odası Osman Sayın Toplantı Salonunda Primer Hastanesi doktorlarından Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Serdar Soydinç Kalp Sağl

Çok sayıda vatandaş, öğrenci ve akademisyenin katıldığı konferans soru cevap şeklinde çok renkli geçti. Bu gibi sosyal etkinliklerin devam etmesi gerektiğini belirten Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt katkılarından dolayı Primer hastanesi yönetim kurulu başkanı Bilal Çeker ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan’a teşekkür ederek buket takdim etti ve Prof. Dr. Serdar Soydinç’e teşekkür belgesi verdi.

Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan tarafından ise Nizip ilçesine ve Eğitime katkılarından dolayı hayırsever işadamı Bilal Çeker’e, konferansa konuşmacı olarak katıltan Prof. Dr. Serdar Soydinç’e ve Gaziantep Üniversitesi Taşıt İşletmeleri Müdürü Bayram Bulut’a katkılarından dolayı plaket verdi.

Ayrıca Türkiye Şampiyonu olan çim hokeyi takımına yaptığı yardım ve desteklerden dolayı Nizip Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk Yakar tarafından Primer Hastanesi Yönetim Kurulu başkanı Bilal Çeker’e Çim Hokeyi takımının forması hediye edildi.

Düzenlenen konferansa Garnizon Komutanı Binbaşı Yavuz Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip İlçe Müftüsü Osman Şekerci, daire amirleri, NTO yönetim kurulu ve Meclis üyeleri öğrenciler ve öğretim üyeleri de katıldı.

  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?