16 Aralik 2019 09:44

Başhekim, “Kariyer Günlerinde”

Başhekim, “Kariyer Günlerinde”

Nizip Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Mehmet Ali Yılmaz, Akçekent Ortaokulunda düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğinde öğrencilerle buluştu.
Akçakent Ortaokulu tarafından düzenlenen kariyer günlerinde her hafta farklı mesleklerden alanında başarılı ve tanınmış kişililer aracılığıyla öğrencilere meslekler tanıtılıyor. Bu hafta ilçenin başarılı Başhekimi Uz. Dr. Mehmet Ali Yılmaz, verdiği seminerde sağlık sektörü, hekimlik ve tıp ile ilgili bilgiler vererek, öğrencilerin meslek seçiminde dikkat etmeleri gereken konuları anlattı.
Yılmaz, Öğrencilerin bu yaşta gözlerindeki heyecan ve istek beni çok memnun etti. Bu yaşta bu farkındalığın oluşmasını sağlayan ve öğrencilerle bizleri buluşturma imkânını sağlayan okul idaresine, öğrenciler üzerinde büyük bir emeği olan bütün öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Okul müdürü Bahadır Göğüş ise, öğrencilerin her alanda başarılı olması için Kariyer Günlerini düzenlediklerini söyledi. Alanında tanınmış ve başarılı kişileri okulla davet ederek öğrencilere örnek olmasını istediklerini ifade eden Okul Müdürü Göğüş, Öğrencilerimize bu seminer imkânını sunan Başhekim Mehmet Ali Yılmaz’a çok çok teşekkür ederim." İfadelerini kullandı.
Proğramın sonunda Okul müdürü Bahadır Göğüş ve Okul Aile Birliği Başkanı Murat Kekçe, tarafından Başhekimi Uz. Dr. Mehmet Ali Yılmaz’a plaket verildi.
  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?