22 Mart 2019 08:34

Asfalt çalışmalarına kurban kesilerek başlandı

Gaziantep – Nizip - Birecik arası bölünmüş yolun asfaltlama çalışmalarına kurban kesilerek başlandı.

Gaziantep – Nizip - Birecik arası bölünmüş yolun asfaltlama çalışmalarına kurban kesilerek başlandı.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Gaziantep – Nizip - Birecik arası bölünmüş yolun asfaltlama çalışmasına başlandığını duyurdu.
Gaziantep-Nizip-Birecik arası bölünmüş yolun asfaltlama çalışmaların başladığını müjdeleyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin; “Bir yandan yol asfalta hazır hale getiriliyor, bir yandan ise asfaltlanıyor, çalışmaların tamamlanması halinde belirlenen güzergâh üzerinden ulaşım sağlanacak” dedi.
Gaziantep-Nizip-Birecik arası bölünmüş yolun asfaltlama çalışmalarının Nizip İlçe halkına hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin Gaziantep – Nizip - Birecik arası bölünmüş yolun, yol ayrımına bağlanmasında çalışmaların büyük bir titizlikle devam edeceğine vurgu yaptı.
Milletvekili Ali Şahin konuşmasında; “Başarı bir ekip işidir, biz bunu birlikte yürütüyoruz, İnşallah hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Bizler bir ekip ruhu ile istişareli bir şekilde hizmet göstereceğiz. Birbirimize her zaman destek vereceğiz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından kurban kesilerek Gaziantep – Nizip - Birecik arası bölünmüş yolun asfalt çalışmalarının açılış kurdelesi kesildi.
  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?